Oferta

Muzyka od wieków towarzyszy najważniejszym wydarzeniom w życiu człowieka.
Upiększa je i nadaje szczególne znaczenie.
Organizujemy zarówno kameralne jak i duże wydarzenia artystyczne. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. Fachowo doradzamy w wyborze zespołu i programu. Zapewniamy profesjonalną konferansjerkę. Wykształcenie muzyczne i bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam swobodnie tworzyć niepowtarzalne koncerty. Koncerty odbywają się w wybranych przez Państwa miejscach, a artyści, których polecamy są cenionymi i sprawdzonymi muzykami.
Dysponujemy opracowaniami różnych gatunków muzyki na różne składy instrumentalne m.in. kwartet smyczkowy, orkiestrę kameralną, orkiestrę dętą, orkiestrę symfoniczną. Zespołom mogą towarzyszyć soliści - wokaliści i instrumentaliści.
Polecamy koncerty z udziałem wyjątkowych instrumentów tj. harfa, bandura, lira korbowa, theorba, klawesyn, akordeon, bandoneon, mandoliny i mandole, marimba, dudy szkockie, bębny afrykańskie, misy i gongi tybetańskie.
Na specjalne zamówienia organizujemy: koncerty plenerowe, parady orkiestr, spektakle teatralne, eventy z udziałem aktorów, mimów, szczudlarzy, spektakle kabaretowe, spektakle teatru lalek.
 
MUZYKA
Koncerty
Recitale
Festiwale
Eventy
Imprezy plenerowe
 
GATUNKI
Klasyczna
Operowa
Operetkowa
Dawna
Jazzowa
Taneczna
Folkowa
Klezmerska
Filmowa
Relaksacyjna
Przeboje muzyki popularnej
 
SZKOLENIA
Pedagogika muzyczna
Arteterapia
Muzykoterapia